Projektodawca:  ADITUS - Laboratorium Medyczne - Łódź

 

Laboratorium Medyczne ADITUS jest placówką oferującą spacjalistyczną diagnostykę laboratoryjną z zachwaniem wysokiego standardu jakości. Swoim partnerom biznesowym i pacjentom oferujemy wieloletnie doświadczenie, terminowość i profesjonalizm.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu podstawowej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej w oparciu o nowe technologie, wszechstronną wiedzę merytoryczną i wykwalifikowany personel z dziedziny medycznej diagnostyki laboratoryjnej.

Dodatkowo proponujemy konsultacje i pomoc w zakresie doboru optymalnego zakresu badań laboratoryjnych i ich odpowiedniej interpretacji.

Badania wykonujemy na nowoczesnym sprzęcie i aparatach diagnostycznych renomowanych firm, gwarantując wiarygodne wyniki, które służą jako podstawa do dalszej analizy i trafnej diagnozy.

 

Więcej informacji o projektodawcy - www.aditus.com.pl

2012-08-20
Pierwsze zajęcia szkoleniowe po przerwie wakacyjnej !!!
Szanowni Państwo, przypominamy iż w najbliższy weekend 25-26.08.2012 odbędą się pierwsze zajęcia szkoleniowe po przerwie wakacyjnej.
2012-07-02
Rekrutacja zakończona !!!
Szanowni Państwo, w związku z powtarzającymi sią zapytaniami informujemy, iż rekrutacja uczestników projektu szkoleniowego została już ostatecznie zakończona.
Kapitał ludzki Łódzkie Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Strona WWW współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Copyright © 2021 Aditus - Wszelkie prawa zastrzeżone!
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.edu.aditus.com.pl/projektodawca/